0915-6666-084
home_banner_digistok

قوانين و مقررات سايت :

 

به دیجی استوک خوش آمدید. وبسایت ما فرصتی برای شما فراهم آورده تا از میان تعداد متنوعی از کالاها و خدمات که برای فروش و استفاده شما کاربران گرامی از طریق وبسایت فهرست‌بندی شده‌اند به جستجو و خرید بپردازید.

 

به اطلاع شما کاربران گرامی می رسانیم :

 

- وب سايت دیجی استوک در زمينه فروش تجهیزات رايانه و ماشين های اداری فعاليت می کند.

- اين وب سايت تابع قوانين جمهوری اسلامی ايران می باشد.

- کپی مطلب از اين وب سايت با ذکر منبع بلامانع است.

- اطلاعات شخصی شما در وبسایت ما به وسیله سیاست‌های حریم خصوصی مدیریت می‌شود.

- خرید از طریق وب سایت خبرگان گروپ به منزله آگاهی کامل از قوانین ثبت سفارش می باشد.

- استفاده از وبسایت و خدمات آن نشان دهنده ی این است که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید. هم‌چنین  شما با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش شرایط و ضوابط که توسط این وبسایت در بخش های مختلف قرار داده شده موافقت خود را اعلام می‌نمایید.

- شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این وبسایت می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است.

- استفاده شما از وبسایت مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وبسایت و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعمل های قانونی در حوزه های مربوطه ممنوع نشده باشد.

استفاده از وبسایت و مطالب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:

- برای اهداف غیر قانونی

- برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی

- برای نقض مقررات داخلی و بین المللی

- برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران

- برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی

- برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده

- برای آپلود یا انتقال ویروس ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وبسایت های دیگر و یا اینترنت تاثیر می گذارد.

- برای جمع آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن

- برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی

- برای دخالت در سرویس های امنیتی

این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.

- وبسایت دیجی استوک این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این وب سایت شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند، از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وبسایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار ترتیب اثر داده می‌شود.